ATAL Design

Wykończenie mieszkania to nie lada wyzwanie - dobór podłóg, płytek, drzwi, aranżacja łazienki, potrafią zabrać ogromną ilość czasu i pieniędzy.

WYKOŃCZENIE MIESZKAŃ

Wykończenie mieszkania to nie lada wyzwanie – dobór podłóg, płytek, drzwi, aranżacja łazienki, potrafią zabrać ogromną ilość czasu i pieniędzy. Dlatego też wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom ATAL S.A. stworzył program wykończeń mieszkań ATAL Design. Obecnie około 50% naszych Klientów decyduje się na wykończenie z nami swojego mieszkania. Kupując mieszkanie w ATAL S.A. dokonują Państwo decyzji czy lokal ma zostać wykończony czy oddany Państwu w stanie deweloperskim. Decydując się na opcję wykończenia w programie ATAL Design mogą Państwo wybrać jeden z trzech standardów – standard, standard plus lub VIP. Różnią się one między sobą różnorodnością użytych materiałów oraz sprzętów, jednak każdy z nich zapewni Państwu szybkie i bezproblemowe wprowadzenie się do gotowego mieszkania. Specjaliści ATAL S.A. na swoje barki biorą: obsługę logistyczną, transportową, projektową i montażową. Każdy ze standardów ATAL Design obejmuje: konsultacje ze Specjalistą ds. Wykończeń Mieszkań i pomoc przy dobraniu materiałów wykończeniowych; projekt wraz z wizualizacjami łazienek; montaż drzwi rozwieranych i ościeżnic; montaż podłóg (panele/deski/gresy); montaż płytek, ceramiki i armatury łazienkowej wraz z oświetleniem i lustrem; malowanie ścian. Wszystkie elementy i materiały wykończeniowe są szczegółowo przedstawione w naszych katalogach. Zapraszamy do zapoznania się z nimi oraz do galerii zdjęć naszych realizacji na stronie www.ataldesign.pl Szczegółowy regulamin oferty ATAL Design dostępny jest we wszystkich Biurach Sprzedaży Mieszkań.


www.ataldesign.pl


Wykończenie Standard

Wybierając wykończenie w wersji podstawowej – standard –  mają Państwo do dyspozycji szeroki wachlarz materiałów wykończeniowych zarówno pod względem kolorów, wzorów jak i parametrów jakości. Oferujemy panele podłogowe o klasie ścieralności min. AC4, a do pomieszczeń takich jak przedpokój i kuchnia – proponujemy gres podłogowy. W ofercie standard mogą Państwo wybierać spośród wielu modeli i kolorów drzwi. Przy wyborze wykończenia łazienki do dyspozycji mają Państwo różnorodne kolekcje łazienkowe wraz z katalogiem elementów wyposażenia łazienek, takich jak: baterie, wanny, umywalki czy kabiny prysznicowe.

Wykończenie Standard Plus

W ofercie standard plus znajdą Państwo poszerzoną względem pakietu standard liczbę kolekcji płytek łazienkowych, a także dodatkowe elementy ich wyposażenia. Pakiet zawiera panele wiodących i renomowanych firm, o klasie ścieralności min. AC5. Standard plus jest rozszerzony ponadto o dodatkowe kolekcje i kolory gresów podłogowych. W ofercie znajduje się także szersza paleta modeli i kolorów drzwi.

Wykończenie VIP

Standard VIP został stworzony z myślą o naszych najbardziej wymagających Klientach. Pakiet ten ma najszerszą ofertę płytek oraz wyposażenia łazienki. Dla potrzeb naszych Klientów przygotowaliśmy w tym standardzie najbogatszy katalog modeli i kolorów drzwi, desek podłogowych i gresów.

WYKOŃCZENIE APARTAMENTÓW INWESTYCYJNYCH

Wykończenie pakietowe to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy cenią sobie swój czas i budżet. Jak to możliwe? Dobór wszystkich elementów wyposażenia, poszukiwania odpowiedniego wykonawcy, godziny spędzone na budowie i miesiące oczekiwań... Tego wszystkiego pomagamy uniknąć. My zajmujemy się wykończeniem "pod klucz". Państwo mogą cieszyć się swoim własnym apartamentem lub czerpać korzyści z jego wynajmu. Opracowaliśmy dla Państwa cztery różnorodne pakiety wykończeń, z których bez wątpienia, każdy znajdzie dostosowany do własnych potrzeb i estetyki. Oszczędzają Państwo czas i budżet, a zyskują piękny i efektowny apartament. Perfekcyjne połączenie!www.ataldesign.pl

Pakiet Szafir przeznaczony jest dla osób ceniących charakter we wnętrzu. To połączenie nowoczesnego kontrastu bieli z grafitem przełamane ciepłym drewnem.


Pakiet Opal jest idealną propozycją dla osób, które najlepiej czują się w ciepłych wnętrzach. Przytulne odcienie nawiązują do opiekuńczości ogniska domowego.


Pakiet Agat sprawdzi się we wnętrzach minimalistycznych przepełnionych elegancją. Wchodząc do mieszkania wykończonego materiałami z tego pakietu nie można przeoczyć jego klasy, jak również ciepła.


Pakiet Topaz to rozwiązanie dla osób, które lubią konkretne, surowe wnętrza. Chłodne odcienie szarości sprawiają, że mieszkanie staje się minimalistyczne i nowoczesne.